7 Kontynentów

Dzieci – Dzieciom.7 kontynentów…
Nawiązanie kontaktów pomiędzy dziećmi ze szkół w Polsce z dziećmi uczęszczającymi do szkół na innych kontynentach, gdzie często rówieśnikom brakuje podstawowych rzeczy do nauki, Z powodu powodzi, trzęsienia ziemi, biedy.Próba zebrania i wysłania rówieśnikom ( nowych ) potrzebnych artykułów szkolnych, poznanie ich kultury oraz zaprezentowanie im naszej, jak i naszego serca.Tak w skrócie.

Zainteresowanych pedagogów i wychowawców ( wyłącznie ) proszę o kontakt do dnia 30 Września, br. na priv. Projekt do realizacji od 01,09 br. przy minimum 7 zadeklarowanych szkołach.(Dziękuję Gabrysi i Dorocie za pomoc w przygotowaniu projektu )

Dziękuję za udostępnianie tej informacji. Jeśli ktoś chciał by wesprzeć wydruk naklejek itp rzeczy, wesprzeć wysyłkę paczek itp.. to proszę także o kontakt na priv. będę kontaktował z najbliższą szkołą uczestniczącą w projekcie.

Jedna myśl nt. „7 Kontynentów

  1. Jestem już po korespondencji z szkołami na każdym z kontynentów…byli by szczęśliwi.Dzieci nasze ugotowały by ich posiłek , dzieci np w Albani zjadły by przysmak z Polski.Można wymienić się piosenkami,Na geografii poświęcić godzinę o kraju dla którego zbiera się zeszyty, kredki…Na plastyce można poznać ludowe wzory….Na muzyce ludową pieśń i taniec…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *